Konferencia FM Camp 2024

Konferencia FM Camp 2024 je dvojdňová odborná konferencia plná prípadových štúdií z praxe a trendov v oblasti Facility a Property Managementu na Slovensku.

23. - 24. 5. 2024 

Pridať do kalendára

Keynote

Aragorn Meulendijks

Hlavným rečníkom FM Camp 2024 na tému umelej inteligencie a facility management bude holandský inovátor, mysliteľ a podnikateľ Aragorn Meulendijks, ktorý sa po úspešnej kariére v oblasti marketingu a predaja stal odborníkom na AI, virtuálnu realitu, blockchain, NFT moderný marketing, krypto a metaverse.

V dňoch  23. - 24. 5. 2024 prednesie množstvo hosťujúcich rečníkov v luxusných priestoroch rekreačno-športového komplexu AquaCity Poprad prednášky v piatich tematických sekciách:

  • Prípadové štúdie a zaujímavé projekty
  • Inovácie v oblasti facility, property a energy managementu - IoT, BIM, AI
  • Energetický management a ESG
  • Nájomné bývanie
  • FM v štátnej a verejnej správe

Program konferencie doplní: 

Nezabudnite si doma plavky!

Účastnícky poplatok

Skorá registrácia do 13.5.2024Od 14.5.2024
245,00 EUR + 20% DPH = 294,00 EUR295,00 EUR + 20% DPH = 354,00 EUR

Poplatok obsahuje:

  • vstup na konferenciu
  • obed 23.5.2024
  • vstup do na večernú párty v priestoroch bazénov Blue Sapphire AquaCity Poprad, večera, zábava, drinky

Zrušením prihlášky je účastník povinný zaplatiť storno poplatok, ktorý pokrýva náklady organizátora:

  • Pri zrušení pred dátumom 17. 5. 2024 - 50% z ceny pôvodnej registrácie 
  • Pri zrušení 18. 5. 2024 alebo neskôr nie je možné prihlášku zrušiť. Je možné poslať na akciu náhradníka 


Miesto konania

Stredisko AquaCity Poprad doplnené luxusným hotelom a reštauráciou s jedinečným výhľadom na Vysoké Tatry je sebestačné vďaka využívaniu geotermálnej vody a slnečnej energie. Ako prvá spoločnosť v Strednej Európe získala certifikát Green Globe, jeden z najprísnejších štandardov za udržateľný rozvoj v cestovnom ruchu. V rokoch 2007 - 2008 bolo AquaCity Poprad vyhlásené 200 000 odborníkmi z 190 krajín za Najlepšie ekologické stredisko na svete v medzinárodnej súťaži World Travel Awards v kategórii "Worlds Leading Green Resort".

Stredisko využíva rozsiahle podzemné zásoby geotermálnej vody, ktoré sa nachádzajú práve v lokalite Podtatranskej kotline. Po odovzdaní svojej energie vo výmenníkoch tepla a tepelných čerpadlách sa ochladená termálna voda vracia späť do prírody a zachováva sa tak prírodný cyklus. Vďaka zasklenej fasáde bazénového centra  Blue Sapphire dokáže stredisko svojpomocne premieňať slnečné prostredníctvom fotočlánkov na čistú elektrickú energiu.

Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény,ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Vďaka lokálnemu termálnemu prameňu a moderným technológiám s využitím UV filtrácie nájdete vo vonkajších bazénoch AquaCity kryštálovo čistú termálnu vodu.